
Світильник світлодіодний для високих стель "PYRAMID-200" 200W 6400К
5 027,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: 063-010-0200-010
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Світильник світлодіодний для високих стель "PYRAMID-200" 200 W 6400 К
063-010-0200-010
Світильник промисловий вологозахищений PYRAMID-200 — довговічний і енергоефективний індустріальний підвісний LED світильник. Завдяки вбудованим світлодіодам за мінімального споживання електроенергії світильник генерує потужний світловий потік і створює необхідну видимість для робочої зони. Водночас дає змогу істотно знизити витрати на електроенергію. Світло розподіляється рівномірно без пульсацій.
PYRAMID-200 має алюмінієвий корпус із системою радіаторів пасивного охолодження з високим коефіцієнтом тепловіддання, завдяки чому захищений від перегрівання під час тривалої роботи, що особливо важливо для підприємств, що працюють у кілька змін.
Завдяки високому ступеню захисту IP65, цей промисловий LED світильник може застосовуватися в приміщеннях з агресивними чинниками виробництва, як-от: вібрація, високі або низькі температури, запиленість, висока вологість, наявність хімічно агресивних речовин тощо.
Особливості:
- До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини.
- Економно споживає електрику
- Пожежобезпека, завдяки низькому нагріванню діода
- Висока енергоефективність
- Екологічність — утилізується, як побутові відходи, що не потребують спеціального догляду
- Швидкість увімкнення — миттєво вмикається й забезпечує стабільне світіння без мерехтіння
- Немає шумів під час роботи
- Високий ступінь захисту від вологи та пилу — IP65
- Не вимагають обслуговування впродовж усього терміну експлуатації
Характеристики:
- Робоча пружна 100-265 В
- Ступінь захисту – IP65
- Потужність – 200 Вт.
- Світловий потік – 26000 Лм.
- Колірна температура – 6400K
- Колір – чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
| Тип лампи | LED світильник промисловий SMD |
| Форма | Лінійна |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Чорний |
| Робоча напруга (В) | 100-265 |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Колірна температура | 6400К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 26000 лм |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 772 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 90° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Розміри (ДхШхВ) | 772 мм х 104 мм х 71 мм |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
- Ціна: 5 027,17 ₴

