
Світильник накладний HAZEL-24 3CCT" 24W білий
456,57 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-077-1024-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний HAZEL-24 3CCT" 24W білий 016-077-1024-010
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED Матеріал плафона - пластик.
Переваги світлодіодної панелі HAZEL-24:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – накладний
- Напруга мережі – 160-265 B
- Потужність лампи - 24 Вт
- Колір світіння - 3000K, 4200K, 6400K (на вибір, є перемикач)
- Світловий потік – 1680 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 300х300х55 мм
- Колір – білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Світловий потік | 1680 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 3000K 4200K 6400K |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø300x55 mm |
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
| Ширина (діаметр) (мм) | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456,57 ₴

