
Люстра LED "LORENZO-6"
1 066,67 ₴
- Готово до відправки
- Код: 021-025-0006-060
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра LED "LORENZO-6"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Aluminium |
| Потужність | Max. 18W LED |
| Робоча напруга | 200-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм х 250 мм |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Тип цоколя | 6xE27 |
| Колір | черний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066,67 ₴

