
Світильник LED 60W "GAMA-60" 7000К
312,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052-006-0120-050
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник LED 60W "GAMA-60" 7000К
Лінійний світлодіодний світильник Horoz Electric 1200 мм
Лінійний світлодіодний світильник з естетичним і лаконічним дизайном. Брак зайвих елементів на корпусі дає можливість розміщувати його в широкому переліку просторів.
Особливості та переваги:
- Ступінь захисту — IP20.
- Простий дизайн і легке безпечне встановлення
- Призначений для кріплення як на горизонтальні, так і вертикальні поверхні
- Гнучкий захований кабель
- Відповідність нормам безпеки
- Драйвер вмонтований у корпус
Характеристики:
- Робоча напруга 165-265 В.
- Потужність — 60 Вт.
- Світловий потік — 4500 Лм.
- Колірна температура — 7000К.
- Колір - білий.
- Розміри, мм — 1200x75х27
- Ступінь захисту — IP20.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 60 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колірна температура | 7000K |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Колірна температура, К | 7000K |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312,84 ₴