
Світильник врізний ALEXIS-12 3CCT 016-087-0012 (Чорний)
136,62 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний ALEXIS-12 3CCT 016-087-0012 (Чорний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 110 mm |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 160-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø147 mm |
| Світловий потік (лм) | 1050 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136,62 ₴


