
Дверний довідник Dorma TS-77 EN4, білий
від 1 300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TS77 EN4
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Базові характеристики довідника дверей Dorma TS 77:
- Зусилля закривання: EN4. Підходить для широкого діапазону дверей до 80 кг;
- може бути встановлений на двері завширшки до 1100 мм.;
- підходить однаково функціонально для дверей лівого та правого розміщень
- обладнаний складаною тягою;
— можливість виставити швидкість зачиняння дверей у діапазоні від 0* до 20* і від 20* до 180*
- є можливість зафіксувати двері у відкритому положенні завдяки спеціальному важелю;
- здатність працювати за температур до мінус 15 °C.
- вага довідника та комплектуючих — 1.7 кг.;
— габарити: 180 мм завдовжки, 65 мм завширшки, 43 мм заввишки.
Дверний довідник DORMA TS 77 — це економне рішення для вашого дому, універсальне для дверей найрізноманітніших конструкцій. Спеціальне антикорозійне покриття забезпечує довгі роки експлуатації довідника на варті тепла у вашому домі — ви можете бути впевнені, що він не прийде в непридатність. Ця модель має широкі можливості з монтажу як у раму, так і безпосередньо у дверне полотно. Установлення з важелем паралельно до дверного полотна захистить вас від купальника та поліпшить естетичний вигляд житла.
Доводчик дверей Dorma TS 77 має такі переваги перед конкурентами та спорідненими моделями:
- ідеальне співвідношення характеристик ціна/якість;
- варіації з різним зусиллям пружини;
- простота в монтажі — встановлення довідника забирає мінімум часу;
- регульована швидкість закривання;
- до цієї моделі можна докупити широкий асортимент монтажних аксесуарів;
- велика варіація зовнішнього оздоблення TS 77;
Характеристики
Виробник — Dorma
Країна-виробник — Німеччина
Зусилля закривання — EN4
вага дверей — до 80 кг
ширина дверей — до 1100 мм.
діапазон температур — від -15* до +40 °C
положення дверей — ліве та праве
діапазон закривання — від 0 до 20* і від 20 до 180*
вага довідника — 1.7 кг.
висота — 180 мм.
ширина — 65 мм.
висота — 43 мм.
Також надаємо послуги зі встановлення та регулювання довідників!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorma |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Маса дверного полотна, до | 80 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Колір | Білий |
| Клас доводчика | 4 |
| Вага | 1.7 кг |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
- Ціна: від 1 300 ₴

