
Підлоговий дверний доводчик Dorma BTS 75 ЕN 1/2/3/4 з крышкою та фіксацією
від 12 220 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BTS75 ЕN1-4
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Дверні доводчики DORMA
Системи дверних доводчиків від DORMA, як для приватних будинків, так і для сучасних офісних будівель, є продуманими інтегрованими рішеннями доступу. Поєднання стабільності роботи, зручності, дизайну і високої якості поряд із широким спектром функціональних можливостей дозволяє пропонувати рішення практично для всіх умов установки дверей.
DORMA BTS 75 V МАКСИМАЛЬНА НАДІЙНІСТЬ І ЯКІСТЬ
Універсальний підлоговий доводчик
DORMA BTS 75 V — це підлоговий доводчик, який підходить до всіх стандартних дверей одностороннього або двостороннього дії, шириною до 1100 мм, що має високий ступінь пристосовності, а також можливість окремого регулювання сили закриття допомогою регулювального гвинта.
Виробник, який має сертифікат ISO 9001
Широкий діапазон застосувань
Нижня пружина DORMA BTS 75 V призначена для всіх типів дверей: стандартних, вузьких чи широких, лівосторонніх, правобічних, одностороннього або двостороннього дії. Завдяки комплексній програмі виробництва аксесуарів нижня пружина може успішно використовуватися з широким розмаїттям дверних конструкцій і покриттів.
Максимальна надійність і якістьЗавдяки широкому ряду функцій, які можуть бути окремо вибрані в залежності від вимог, нижні пружини DORMA BTS 75 V забезпечують максимальну надійність і якість.
Технічні характеристики:
- Зусилля закривання EN1-4
- Для стандартних і зовнішніх дверей до 1100мм.
- Для протипожежних дверей
- Для лівих і правих дверей, стандартних і маятникових дверей
- Максимальна вага дверного полотна - 120кг.
- Швидкість закривання регулюється клапанами незалежно в двох діапазонах 175°-15° і 15°-0°
- Гальмування відкривання механічне
- Вага 3кг.
- Габаритні розміри 285мм. х 82мм. х 50мм.
- Продукція відповідає стандарту EN 1154, маркована знаком
Стандартні функції і опції доводчика DORMA BTS 75V:
Регульована швидкість закривання в діапазоні 175°-15°
Регульована швидкість закривання в діапазоні 15°-0°
Механічне уповільнення закривання (приблизно з 70°)
Регульоване зусилля закривання (EN1-4)
Швидкість закривання DORMA BTS 75 V має два незалежних діапазону регулювання швидкості закривання 175°-15° і 15°-0°.
Встановлена фіксація відкритого положення. З використанням даної функції двері може утримуватися у відкритому положенні на куті 90° або 105°.
Не допускається використовувати на протипожежних дверях! Функція гальмування відкривання. Функція гальмування відкривання охороняє двері і предмети за дверима при надмірно різкому відкриванні.
Доводчики Dorma отличаются от большинства конкурентов исключительным качеством сборки и надежностью в эксплуатации. Модель BTS-75 V относится к категории напольных доводчиков и характеризуется высокой работоспособностью – до 500 тысяч циклов открывания. Поставив данную модель, вы на долгие годы забудете о сквозняках и неприятных звуках громыхающей двери. При этом доведено до удобного автоматизма фиксирования двери в открытом состоянии, если возникает такая необходимость.
Выбор усилия доводчика согласно Европейским Нормам.
Зусилля доводчика у відповідності з Європейськими Нормами, Ширина дверей, мм Маса двері, кг
EN 1 до 750 20
EN 2 850 40
EN 3 950 60
EN 4 1100 80
EN 5 1250 100
EN 6 1400 120
EN 7 1600 160
Також надаємо послуги по встановленню і регулюванню доводчиків !!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorma |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Нижнього розташування |
| Спосіб монтажу | Прихований |
| Конструкція доводчика | Безважільний |
| Клас доводчика | 4 |
| Маса дверного полотна, до | 120 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Фіксація у відкритому положенні | Да |
| Розміри | |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: від 12 220 ₴
