
Світлодіодний (LED) модуль P10 yellow(жовтий) DIP
725 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P10 yellow DIP
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні (LED) модулі P10 DIP
Завдяки використанню світлодіодних модулів, Вам не потрібно переробляти вивіску при зміні інформації або виду діяльності.
Світлодіодні (LED) модулі дозволяють розміщувати екрани не тільки всередині приміщень, але і зовні.
Сила світіння світлодіода інформації дозволяє бути читабельною навіть в сонячний день.
Область застосування:
- біжучі рядки;
- інформаційні табло, що відображають дату, час і температуру
- спортивні табло.
Купуючи модулі у нас ви отримаєте не тільки якісний продукт, а також професійну підтримку засновану на великому досвіді складання світлодіодних екранів різної складності і призначення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Напруга | 5 В |
| Колір світіння | Жовтий |
| Кількість світлодіодів | 512 шт. |
| Колірна гамма | Жовтий |
| Стан | Нове |
| Тип модуля | Відображення графічної інформації |
| Габарити | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Основні | |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Характеристики | |
| Роздільна здатність по горизонталі | 32 пикс. |
| Роздільна здатність по вертикалі | 16 пикс. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крок точки | 10 мм |
| Кількість пікселів | 512 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴



