
Світлодіодний (LED) модуль P10 rgb(повнокольоровий) SMD3535
1 430 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P10 rgb SMD3535
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні (LED) модулі P10 SMD3535
Завдяки використанню світлодіодних модулів, Вам не потрібно переробляти вивіску при зміні інформації або виду діяльності.
Світлодіодні (LED) модулі дозволяють розміщувати екрани не тільки всередині приміщень, але і зовні.
Сила світіння світлодіода інформації дозволяє бути читабельною навіть в сонячний день.
Область застосування:
- біжучі рядки;
- інформаційні табло, що відображають дату, час і температуру
- спортивні табло.
Купуючи модулі у нас ви отримаєте не тільки якісний продукт, а також професійну підтримку засновану на великому досвіді складання світлодіодних екранів різної складності і призначення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Напруга | 5 В |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Стан | Нове |
| Тип модуля | Відображення графічної інформації |
| Габарити | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Розміри | |
| Ширина | 320 |
| Основні | |
| Крок точки | 10 мм |
| Кількість пікселів | 512 |
| Роздільна здатність по горизонталі | 32 пикс. |
| Роздільна здатність по вертикалі | 16 пикс. |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430 ₴


