Вуличний світлодіодний годинник.
Одним зі способів привернення уваги до своєї торгової точки є розміщення на її фасаді так званих "корисних приладів", наприклад, годинник.
Світлодіодні модулі, що використовуються нами, дають змогу чітко бачити показання годинника навіть у сонячний день.
Ці світлодіодні годинник є герметичним і підходить для розміщення на відкритій поверхні.
Спосіб керування:
- wifi
- usb
- lan
Виготовимо електронне світлодіодне табло згідно з вашими розмірами та вимогами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір світіння | Білий |
| Тип виводу інформації | Монохромний з анімацією |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Товщина | 60 мм |
| Характеристики | |
| Роздільна здатність по горизонталі | 32 пікс. |
| Роздільна здатність по вертикалі | 32 пікс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 888 ₴
