Топ продаж

Електричний знищувач пастка комах (електро мухобійка) на 100 м2
1 240 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LMN105
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний знищувач комах (електрична мухобійка) на 100 м2
Електричний світильник пастка для знищення комах.
Може застосовуватися в приміщеннях і на відкритому повітрі (під навісом).
Ефективно застосовується проти мошок, комарів, молі, мух, ос, метеликів, метеликів і інших комах, що літають.
Принцип дії:
Захоплює комах світлом двох спеціальних ультрафіолетових ламп.
Літаючи до ламп, комахи неминуче торкаються сітчастої перешкоди під електричною напругою й гинуть.
Обладнаний знімним піддоном для простоти та зручності очищення від комахи.
Переваги світильника знищувача комарів:
- не токсичний, без запаха, т.е. подойдет алергикам
- завдяки невеликому розміру можна використовувати на дачах, альтанках, терасах тощо.
- додаткове освітлення
Основні характеристики:
- Потужність споживання: 30 Вт
- Площа дії: до 100 м2
- Джерело світла: інсектицидна УФ лампа
- Кількість ламп: 2шт. х 15 Вт
- Цоколь: G13/T8
- Живлення від мережі 220 В.
- Тип монтування: Підвісний/переносний/стаціонарний.
- Ресурс роботи: 8000 годин
Комплектація
- Світильник знищувач
- Інсектицидні УФ-лампи, 2 шт.
- Кабель живлення
Габаритні розміри:
- Довжина: 535 мм
- Висота: 520 мм
- Ширина: 350 мм
Гарантійний термін експлуатації — 12 міс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Площа дії | 100 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 535 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴

