Топ продаж

Електричний знищувач пастка комах(електро мухобійка) на 70 м2
1 150 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LMN104
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний знищувач пастка комах (мухобійка) на 70 м²
Електричний світильник пастка для знищення комах.
Може застосовуватися в приміщеннях і на відкритому повітрі (під навісом).
Ефективно застосовується проти мошок, комарів, молі, мух, ос, метеликів, метеликів та інших інших комах.
Принцип дії:
Приваблює комах світлом двох спеціальних ультрафіолетових ламп.
Летячи до ламп комахи неминуче торкаються сітчастої перешкоди під електричною напругою і гинуть.
Оснащений знімним піддоном для простоти та зручності очищення від комахи.
Переваги світильника знищувача комарів:
- не токсичний, без запаху, тобто. підійде аллергікам
- завдяки невеликому розміру можна використовувати на дачах, альтанках, терасах тощо.
- додаткове освітлення
Основні характеристики:
- Потужність споживання: 20 Вт
- Площа дії: до 70 м2
- Джерело світла: інсектицидна УФ лампа
- Кількість ламп: 2шт. х 10 Вт
- Цоколь: G13/T8
- Живлення від мережі 220В.
- Тип монтажу: Підвісний/переносний/стаціонарний.
- Ресурс роботи: 8000 годин
Комплектація:
- Світильник знищувач
- Інсектицидні УФ лампи, 2шт
- Кабель живлення
Габаритні розміри:
- Довжина: 535 мм
- Висота: 410 мм
- Ширина: 350 мм
Гарантійний термін експлуатації - 12 міс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Площа дії | 70 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 535 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 410 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 10 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴
