
Вуличний настінний світильник Lemanso PL3201 чорний
470 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PL3201
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуличний настінний світильник Lemanso PL3201 чорний
На відміну від інших подібних світильників, корпус цього світильника виготовлений з алюмінієвого сплаву, який не схильний до корозії
Це означає, що світильник не розсохнеться за 1 сезон на вулиці, а слугуватиме вам довгий час. Також корпус додатково покритий антикорозійним покриттям.
Світильник має стандартний цоколь Е27, завдяки широкому спектру світлодіодних ламп, можна домогтися необхідної вам яскравості освітлення. Світильник матиме чудовий вигляд з прозорими філаментними лампочками та дуже ефектно з лампочками з ефектом полум'я.
Характеристики
- Тип — вуличний світильник
- Матеріал — алюмінієвий сплав, скло
- Колір чорний
- Висота — 380 мм
- Ширина — 200 мм
- Напруга живлення — 220-240 В
- Цоколь — E27
- Ступінь захисту — IP 44
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Цоколь | E27 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Висота | 380 см |
| Ширина | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴

