
Світлодіодна панель світильник PILA007T LED30S/740 PSU W59L59 35 Вт 4000 К
360 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Світлодіодна панель світильник PILA007T LED30S/740 PSU W59L59
Призначена для загального освітлення громадських, адміністративних, офісних та інших будівель або приміщень.
Відповідає стандарту фотобіологічної безпеки та безпечна для очей.
Особливості та переваги:
- Тонкий корпус (19 мм)
- універсальність монтажу (вбудований, накладний, підвісний)
- Простий дизайн і легке безпечне встановлення
- Драйвер вбудований у корпус
- Стійкий до блякнення пластик
- Відповідність нормам безпеки
- Пульсація <5%
Робоча напруга 220-240 В.
Потужність 35 Вт.
Світловий потік 3000 Лм.
Колірна температура 4000 К.
Кут відмінності променя від джерела світла 120 град.
Коефіцієнт потужності (мін.) 0,9.
Корпус — метал.
Колір білий.
Розсіювач опаловий.
Розміри, мм 595x595х19.
Ступінь захисту IP20.
Діапазон температури довкілля — 10+40 °C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pila |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір | Білий |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 г |
| Довжина | 595 см |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 595 см |
| Основні | |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Опал |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 35 |
| Термін служби | 15000 час |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний/накладної |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Пульсація світлового потоку | 5 % |
- Ціна: 360 ₴

