
Світлодіодна панель з розсіювачем призма Lezard 442-LEPS-60072 — 72 Вт (595 * 595 * 18 mm) 4200K 6800 люм
440 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 442-LEPS-60072
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Світлодіодна панель світильник з розсіювачем призму Lezard 442-LEPS-60072 - 72Вт (595 * 595 * 18mm) 4200K 6800 люм
Призначена для загального освітлення громадських, адміністративних, офісних та інших будівель або приміщень.
Відповідає стандарту фотобіологічної безпеки та безпечна для очей.
Цей світлодіодний світильник ідеально підходить для підвісних стель із плитами 600 мм.
Дуже велике значення сили світлового потоку — 6800 Lm !!!!
Особливості та переваги:
- завдяки сильному світловому потоку підходить для приміщень із висотою понад 4 метри
- Тонкий корпус (18 мм)
- універсальність монтажу (вбудований, накладний, підвісний)
- Простий дизайн і легке безпечне встановлення
- Драйвер вбудований у корпус
- Стійкий до блякнення пластик
- Відповідність нормам безпеки
- Пульсація <5%
Робоча напруга 220-240 В.
Потужність 72 Вт.
Світловий потік 6800 Лм.
Колірна температура 4200 К.
Кут відмінності променя від джерела світла 170 град.
Корпус — метал.
Колір білий.
Розсіювач — опаловий.
Розміри, мм 595x595х18.
Ступінь захисту IP20.
Діапазон температури довкілля — 10+40 °C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Світловий потік | 6800 лм |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 см |
| Ширина | 595 см |
| Висота | 18 см |
| Вага | 1.7 г |
| Основні | |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний/накладної |
| Потужність | 72 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Тип розсіювача | Опал |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби | 20000 час |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
- Ціна: 440 ₴


