
Світлодіодна панель Lezard 442-LPS-36024 — 24 Вт (295 * 595 * 14 mm) 4200 K 1680 люм з розсіювачем
480 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 442-LPS-36024
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодна панель з розсіювачем Lezard 442-LPS-36024 — 24 Вт (295 * 595 * 14 mm) 4200K 1680 люм
Призначена для загального освітлення громадських, адміністративних, офісних та інших будівель або приміщень.
Відповідає стандарту фотобіологічної безпеки та безпечна для очей.
Особливості та переваги:
- Ультратонкий корпус (14 мм)
- Без мерехтіння
- Простий дизайн і легке безпечне встановлення
- Стійкий до блякнення пластик
- Відповідність нормам безпеки
Робоча напруга 220-240 В.
Потужність 24 Вт.
Світловий потік 1680 Лм.
Колірна температура 4200 К.
Кут відмінності променя від джерела світла 180 град.
Корпус — метал.
Колір білий.
Розсіювач — опаловий.
Розміри, мм 295x595х14.
Ступінь захисту IP20.
Діапазон температури довкілля — 10+40 °C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Світловий потік | 1680 лм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 см |
| Ширина | 295 см |
| Висота | 14 см |
| Вага | 1.7 г |
| Основні | |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний/накладної |
| Потужність | 24 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби | 20000 час |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
