
Електронне табло для футболу 1400х600
від 24 440 ₴
- В наявності
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронне табло для футболу.
Керування здійснюється за допомогою Lan кабелю (радіус дії 50 метрів).
Додатково можлива комплектація бігаюча рядком.
Колір фону та написів — в асортименті за вашим бажанням
Виготовимо електронне світлодіодне табло згідно з вашими розмірами та вимогами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний з анімацією |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Товщина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 24 440 ₴

