Повноколірний світлодіодний LED-екран P10 3840х2880
Завдяки розвитку технологій, найпопулярнішими рекламними носіями є світлодіодні екрани або як їх ще називають Led-екрани. Динамічна реклама набагато помітніша, ніж класична статична. До того ж повноколірний ЛЕД-екран є універсальним рішенням і не прив'язаний до ваших поточних акцій, напрямів бізнесу тощо, у разі зміни — досить просто змінити сюжет.
На відміну від телевізійних панелей, моніторів тощо. Ви не прив'язані до обмежених розмірів, а можете придбати екран із розмірами, згідно з Вашими вимогами.
Хочете повноколірний LED-екран розміром 6х3 метри, який не боїться дощу? Не питання, ми виготовимо його для вас.
Переваги повноколірних світлодіодних LED-екранів:
- Яскрава динамічна реклама дає найбільшу ефективність привернення уваги.
- Універсальність застосування дає змогу зображати не тільки тексти або статичні сюжети, а й відтворювати відеоролики.
- Швидкість, легкість і необмежена кількість циклів зміни інформації
- Зовнішнє та внутрішнє застосування
- Економне енергоспоживання
- Регулювання яскравості для комфортного зображення реклами в денну та нічну пору| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Характеристики | |
| Роздільна здатність по горизонталі | 384 пікс. |
| Роздільна здатність по вертикалі | 288 пікс. |
| Розміри | |
| Висота | 2880 мм |
| Ширина | 3840 мм |
| Товщина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість пікселів | 110592 |
| Вид | Світлодіодний екран |
| Крок точки | 10 мм |
| Колір світіння | RGB |
| Ширина модуля | 320 мм |
| Висота модуля | 160 мм |
- Ціна: від 385 400 ₴


