Тижневий Таймер Lemanso LM6345(677) електронний
Електронний тижневий таймер використовується для приладів потужністю до 3,5 кВт (16А).
Легко і швидко налаштовується на потрібний час спрацьовування.
Вбудована акумуляторна батарея захистить від збоїв у випадку відключення електрики або тривалого часу, коли прилад не використовується.
При необхідності, за допомогою кнопки, перемикається в звичайний режим роботи перехідника без відключення підключеного пристрою або вимикається повністю.
Мінімальна установка часу - 1 хвилина
Кількість програм - 8 вкл/викл програм з мінімальним кроком 1 хв. і 16 комбінацій днів або блоків днів
Приклади застосування:
- бойлер
- система поливу
- освітлення(вивіска, акваріум тощо)
Переваги таймера LM6344(676)
- низька вартість
- простота налаштування
- надійність
- вбудована акумуляторна батарея
- похибка - +/-1 хвилина/місяць
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тижневий |
| Принцип роботи | Електронний |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень, Для систем поливу, Для систем водозабезпечення, Для охоронних систем та сигналізації, Для систем вентиляції та кондиціонування, Для вивісок, Для водонагрівачів, Для насосів, Для вентиляторів, Побутове |
| Наявність монітора | Так |
| Колір символів | Чорний |
| Наявність розетки | 1 |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 130 мм |
- Ціна: 555 ₴


