
Лампа ультрафіолетова для знищувача комах(електро мухобійка) на 100 м2
143 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM790
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа ультрафіолетова для електричного знищувача(пастка комах, мухобійка) LMN105 на 100 м2
Електричний світильник пастка для знищення комах.
Може застосовуватися в приміщеннях і на відкритому повітрі(під навісом).
Ефективно застосовується проти мошок, комарів, молі, мух, ос, метеликів, метеликів та інших літаючих комах.
Основні характеристики:
- Потужність споживання: 15 Вт
- Цоколь: G13/T8
- Живлення від мережі 220В.
- Розмір робочої частини – 420мм
- Габаритний розмір – 450мм

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Площа дії | 100 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴

