
Добовий Таймер Lemanso LM660(672) механічний
291 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM660(672)
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Добовий Таймер Lemanso LM660(стара назва LM672) механічний
Механічний таймер використовується для приладів потужністю до 3,5 кВт (16А).
Легко і швидко налаштовується на потрібний час спрацьовування.
При необхідності, за допомогою кнопки, перемикається в звичайний режим роботи перехідника без відключення підключеного пристрою або вимикається повністю.
Інструкція механічного таймера LM660(стара назва LM672)
Таймер LM6343(675) оснащений 48 пелюстками, кожен з яких - еквівалент 30 хвилин.
Якщо пелюстка втоплений - таймер працювати буде.
Якщо пелюстка піднято - в цей час таймер працювати не буде.
Налаштування таймера.
Вставте таймер в розетку і переведіть червоний вказівник на поточний реальний час(перейдіть за пелюстки лицьову частину таймера за годинниковою стрілкою)
Знаходимо на шкалі час, в який Ваш прилад повинен бути включений і затискаємо усі потрібні пелюстки.
На бічній стороні таймера переводимо перемикач в нижнє положення, у цьому випадку механічний таймер працював як таймер(у верхньому положенні працює як простий перехідник)
Приклади застосування:
- бойлер
- система поливу
- освітлення(вивіска, акваріум тощо)
Переваги таймера LM660(стара назва LM672)
- низька вартість
- простота налаштування
- надійність
- швидке перемикання режимів, таймер/перехідник/вимкнено
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Добовий |
| Принцип роботи | Механічний |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень, Для систем поливу, Для систем водозабезпечення, Для охоронних систем та сигналізації, Для систем вентиляції та кондиціонування, Для вивісок, Для водонагрівачів, Для насосів, Для вентиляторів, Побутове |
| Наявність розетки | 1 |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 120 мм |
- Ціна: 291 ₴

