Розумна розетка енергометр електронний Lemanso LM695
(Розрахуночок електроенергії в розетку, ватметр, електророзчисник)
Електронний енергометр LM695 дає вимірювати споживану потужність електроприладу і вираховувати вартість електроенергії.
Ця функція допомагає відстежувати споживання електроенергії, аналізує цей показник ви можете зменшити розмір рахунків на оплату.
Для збереження даних у пам'яті використовується акумуляторна батарея 3.6 V NI-MH.
Також за допомогою електронного енергометра LM695 можна перевірити відповідність заявленій потужності ваших приладів фактичному споживанню електроенергії:
- освітлювальні
— нагрівальні (бойлер, електричний чайник, фена, електроплита тощо).
В електронному енергометрі LM695 можна встановити вартість 1 кіловата та дізнатися вартість електроенергії витраченої на використання прибора).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип роботи | Електронний |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень, Для вуличного освітлення, Для систем поливу, Для систем водозабезпечення, Для охоронних систем та сигналізації, Для систем вентиляції та кондиціонування, Для вивісок, Для водонагрівачів, Для насосів, Для вентиляторів, Побутове |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | 1 |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 155 мм |
- Ціна: 430 ₴



