
Лампа світлодіодна потужна Lemanso 40W E27 3800LM 6500K T120 LM3006
230 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3006
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа світлодіодна потужна Lemanso 40W E27 3800LM 6500K T120 LM3006
Потужна світлодіодна лампа Lemanso LM3006 40W використовується для освітлення великих площ приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів і т.д.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 400Вт в порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3006:
- Температура світіння - 6500 (Холодний білий)
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 120мм
- Світловий потік, Лм - 3800
- Потужність - 40Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 400 Вт |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 120 мм |
| Довжина | 217 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

