
Подсветка на стену с датчиком движения и солнечной батареей COB Lemanso LM1113 12W 1200LM IP65
586 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM1113
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Настінний світлодіодний світильник COB Lemanso 12W 1200LM 6500K IP65 призначений для освітлення фасадів та території приватних будинків, будівель і будь-яких будівель.
Завдяки вбудованому датчику руху може використовуватися як елемент охоронних сигналізація
За рахунок використання світлодіодів, витрата споживання електрики мінімальний
Датчика руху автоматично відключає підсвічування, при відсутності людей;
Оснащений панеллю з сонячною батареєю і вбудованим акумулятором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця COB |
| Розміри | |
| Довжина | 19 см |
| Висота | 11 см |
| Ширина | 4.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586 ₴

