
Підсвітка на стіну з датчиком руху та сонячною батареєю COB Lemanso LM33006 5 W 260LM IP65
602 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM33006
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Настінний світлодіодний світильник COB Lemanso LM33006 5W 260LM 6500K IP65 призначений для освітлення фасадів та території приватних будинків, будівель і будь-яких будівель.
Завдяки вбудованому датчику руху може використовуватися як елемент охоронних сигналізація
За рахунок використання світлодіодів, витрата споживання електрики мінімальний
Датчика руху автоматично відключає підсвічування, при відсутності людей;
Оснащений панеллю з сонячною батареєю і вбудованим акумулятором.
Світильник LM33006 може працювати в трьох режимах:
- 100% яскравості при спрацьовуванні датчика руху.
- Приглушене світло 5% яскравості, при спрацьовуванні датчика руху світить 100% яскравості, через деякий час повертається до 5%.
- Постійно світить 50% яскравості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 260 лм |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця COB |
| Розміри | |
| Довжина | 19.3 см |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 5.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602 ₴

