
Світлодіодна панель Philips RC048B LED32S/840 PSU W60L60 NOC CFW 4000К
1 045 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 911401801480
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна панель Philips RC048B LED32S/840 PSU W60L60 NOC CFW — 32 Вт (595х595х34 мм) 4000 K 3200 люм
Ультратонка панель RC048B призначена для загального освітлення громадських, адміністративних, офісних та інших будівель або приміщень (школи, дитячі садки, лікарні, магазини, торгові центри тощо).
Особливості та переваги:
- Тонкий корпус (34 мм)
- Без пульсації
- Простий дизайн і легке безпечне встановлення
- Стійкий до блякнення пластик
- Відповідність нормам безпеки
- Драйвер вмонтований у корпус
Робоча напруга 220-240 В.
Потужність — 32 Вт.
Світловий потік — 3200 Лм.
Колірна температура — 4000 К.
Корпус — метал.
Колір білий.
Розсіювач — матовий.
Розміри, мм — 595x595х34.
Ступінь захисту — IP20.
Термін служби — 30000 год
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 32 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 32 Вт |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 см |
| Ширина | 595 см |
| Висота | 34 см |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби | 30000 час |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 045 ₴
