
Лінійний накладний світильник Philips BN005C LED30/CW 1200 мм 6500 К
559 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 911401862881
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Лінійний накладний світильник Philips SmartBright BN005C LED30/CW L1200 PSU CFW - 30 Вт (1200х40х54мм) 6500K 3000люм
Лінійний світлодіодний світильник з естетичним і лаконічним дизайном. Брак зайвих елементів на корпусі дає можливість розміщувати його в широкому переліку просторів.
Особливості та переваги:
- Тонкий корпус (40х54 мм)
- Корпус із полікарбонату з протипильним покриттям
- Розсіювач із полікарбонату, стійкого до УФ
- Простий дизайн і легке безпечне встановлення
- Гнучкий захований кабель
- Відповідність нормам безпеки
- Драйвер вмонтований у корпус
Характеристики:
Робоча напруга 220-240 В.
Потужність — 30 Вт.
Світловий потік — 3000 Лм.
Колірна температура — 6500 К.
Колір білий.
Розміри, мм — 1200x40х54.
Ступінь захисту — IP20.
Термін служби — 20 000 год
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 30 Вт |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 см |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 40 см |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби | 20000 час |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
- Ціна: 559 ₴
