
Лампа світлодіодна Lemanso 10W E27 RGB LM3813 з WiFi(розумний будинок)
423 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3813
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумна світлодіодна лампочка Lemanso LM3813 з управлінням по WiFi
Розумна світлодіодна лампа системи Розумний Будинок Tuya Wi-Fi з регульованою колірною гамою і яскравістю.
Основне додаток Tuya можна встановити в магазині додатків Google Play або відсканувати QR-код в інструкції.
Підтримує програми Tuya, Google Home, Alexa, Smart
Підтримка операційних систем:
- iOS 8.0 і вище
- Android 4.1 і вище
Особливості:
- Управління смартфоном(у тому числі голосове управління)
- Налаштування розкладу роботи
- Широка колірна гамма 16 мільйонів кольорів
- Різні режими - білий, кольоровий, сюжетний, музичний
- Регульована яскравість світіння
- Завдяки використанню світлодіодів забезпечується тривалий термін служби
Характеристики:
- Потужність, Вт: 10
- Колірна гамма: 16 млн. (6500К +2700 + RGB)
- Світловий потік, Лм - 910
- Цоколь: E27
- Розмір: 60x108 мм
- Вхідна напруга: AC 220-240В
- Частота Wi-Fi: тільки 2,4 ГГц
- Тип шифрування: WEP / TKIP / AES
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 10 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Особливості | Управління по WiFI |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 910 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | WiFi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423 ₴



