
Світлодіодний прожектор кольоровий RGB 20 Вт IP65 Lemanso LMP9-21 з пультом
677 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMP9-21
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний кольоровий прожектор RGB 20 Вт IP65 Lemanso LMP9-21 з пультом
Світлодіодний прожектор призначений для фасадної підсвітки різних будівель, пам'яток, кафе тощо.
Завдяки технологі LED цей прожектор дає максимальний рівень кольорової підсвітки, водночас витрачає мало електроенергії.
У комплекті є пульт керування для дистанційного контролю прожектора.
Переваги:
- Широкий спектр колірної гами;
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Легкість монтажу та компактні розміри;
- Економне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус із порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до довкілля;
Характеристики:
Тип — світлодіодний прожектор
Виробник — Lemanso
Напруга живлення -220 - 240В
Споживана потужність — 20 Вт
Колір корпусу — сірий
Матеріал корпусу — алюміній, скло
Колір світіння — кольоровий RGB
Ступінь захисту — IP65
Кут розсіювання 120°
Габарити 180х145х135 мм
Ресурс роботи 50 000 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Спосіб освітлення | Динамічне освітлення |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 18 см |
| Висота | 14.5 см |
| Ширина | 13.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Пульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 677 ₴

