
Світлодіодний прожектор BVP150 LED127/CW 150W 6500К
4 620 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 911401732522
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Светодиодный прожектор заливающего света Philips Essential BVP150 предназначен для внешнего освещения фасадов домов, складских помещений, парковок, охранного освещения, рекламных бордов и прочих объектов.
Корпуса всех прожекторов обладают классом защиты IP65, благодаря этому надежно защищены от попадания пыли и влаги.
Прожектор Philips BVP150 LED127/CW является высокоэффективной заменой обычных прожекторов с галогенными лампами
Преимущества:
- защита IP65, II класс;
- улучшенный теплоотвод благодаря литому алюминиевому корпусу;
- высокая светоотдача;
- отсутствие мерцаний;
- механическая прочность;
Характеристики:
- Мощность – 150 Вт
- Цветовая температура – 6500 K
- Драйвер в комплекте - Да
- Входное напряжение – 220-240 В
- Класс защиты от проникновения - IP65
- Материал корпуса - Литой алюминий
- Материал оптической крышки/линзы - Стеклянный
- Общая длина - 350 мм
- Общая ширина - 328 мм
- Общая высота - 51 мм
- Цвет - Черный
- Светоотдача - 12750 lm
- Индекс цветопередачи - >80
- Диапазон температуры окружающей среды - -40 to +50 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Світловий потік | 12750 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій, Для зовнішнього освітлення фонтанів |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 110 град. |
| Розміри | |
| Висота | 32.8 см |
| Ширина | 5.1 см |
| Довжина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 620 ₴
