
Світлодіодний прожектор 150Вт 6500К IP65 Lemanso LMP72-150
780 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMP72-150
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светодиодный прожектор 150Вт 6500К IP65 Lemanso LMP72-150
Світлодіодний прожектор призначений для фасадного підсвічування різних будівель, пам'ятників, кафе тощо.
Завдяки технології LED цей прожектор дає максимальний рівень підсвічування, при цьому витрачає не багато електроенергії.
Переваги:
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Легкість монтажу та компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус із порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до навколишнього середовища;
Характеристики:
- Тип - світлодіодний прожектор
- Виробник - Lemanso
- Напруга живлення - 175-265В
- Потужність - 150 Вт
- Світловий потік (лм) – 8400
- Колір корпусу – чорний
- Матеріал корпусу – алюміній, скло
- Колір світіння - холодний білий
- Ступінь захисту - IP65
- Кут розсіювання 120 °
- Габарити 300х210х35 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 150 Вт |
| Світловий потік | 8400 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴

