
Лампа світлодіодна Lemanso 3W E27 RGB LM735 з пультом
227 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM735
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа кольорова світлодіодна Lemanso 3W E27 RGB LM735 з керуванням пультом
Світлодіодна лампочка LM735 за допомогою пульта дозволяє вибрати практично будь-який колір світіння.
Дана лампа ідеально підходить для декоративного підсвічування і дозволить задовольнити ваші дизайнерські задумки.
За допомогою пульта можна вмикати або вимикати лампочку LM735, а також регулювати яскравість світіння.
Характеристики:
- Тип світлодіодів - RGB
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- управління кольором за допомогою пульта
- Світловий потік, Лм - 210
- Потужність - 3Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Мінімальна робоча напруга | 85 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 210 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Пульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴
