
Лампа світлодіодна Lemanso 8W G9 750LM 4500K LM772
134 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM772
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна Lemanso 8W G9 750LM 4500K LM772
Світлодіодна лампа LEMANSO з цоколем G9 чудова енергоефективна заміна старої галогенної лампи.
Дана модель споживає 8Вт і при цьому випромінює яскравий світловий потік 750LM.
Лампа складається з 104 світлодіодів, що випромінюють нейтральний білий колір (4500К).
Тип цоколя такої лампи - G9
Застосовується в люстрах та точкових світильниках з патроном G9.
Характеристики:
- Потужність, Вт - 8
- Напруга, В - 220-240
- Тип цоколя – G9
- Температура світіння – 4500К
- Світловий потік – 750 Лм
- Висота – 65 мм
- Діаметр – 19 мм
- Кут розсіювання ° - 360 °
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Капсула |
| Тип цоколя | Штир |
| Потужність | 8 Вт |
| Цоколь | G9 |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Кут свічення | 360 град. |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Діаметр | 19 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 750 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴


