
Світлодіодна лампа Philips Filament LED 5,5W E27 600Lm(929001941808)
210 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 929001941808
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Декоративна філаментна світлодіодна лампа Едісона
Лампа Едісона світлодіодна Philips Filament LED 5,5W E27 600Lm(929001941808)
Нова колекція філаментних ламп LED Classic від Philips
Використовуючи LED Classic, ви економите до 90% електроенергії, а тривалий термін служби дозволить скоротити витрати на заміну ламп.
Світлодіодна декоративна лампа імітує лампу Едісона під старовинну ламп розжарювання.
Ідеально підходять для додання приміщень теплою і затишної атмосфери
Гармонує практично з будь-якими світильниками.
Часто використовується без світильника для підсвічування приміщень в стилі лофт, барів, ресторанів і т.д.
Ідеально підходять до вуличних гірлянд
Характеристики:
- Тип - Філаментна
- Диммована - Ні
- Потужність - 5,5 W
- Напруга – 175-260 V
- Світловий потік, лм – 600
- Температура світіння - 2500K (Теплий білий)
- Діаметр, мм – 64
- Цоколь - E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 5.5 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Максимальна робоча напруга | 260 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна колірна температура | 2500 К |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 64 мм |
| Довжина | 162 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 600 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴
