
Світлодіодна Led панель Lemanso 12W 840LM 4500K LM1048 квадратна
150 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM1048
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED панель Lemanso Комфорт 12W 840LM 4500K LM1048, квадратна LM1048
Даний світильник LM1048 від компанії Lemanso має дуже низьке енергоспоживання 12W і забезпечує світловий потік в 840 LM з колірною температурою світіння 4500К, що є нейтральним білим світлом.
Світлодіоди у кількості 60шт випромінюють рівномірне світіння без мерехтіння.
Світлодіодний світильник Lemanso LM1048 використовують у житлових та громадських приміщеннях, офісах. Світильник Lemanso LM1048 має високий ступінь пожежної безпеки та тривалий термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника - Вбудований
- Кількість діодів – 60 шт
- Напруга мережі - 85~265 B
- Потужність лампи – 12 Вт
- Колір світіння - Нейтральний(4500K)
- Світловий потік – 840 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Висота – 20 мм
- Ширина – 170 мм.
- Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 12 Вт |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Колірна температура | 4500K |
| Світловий потік | 840 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 170 см |
| Висота | 20 см |
| Вага | 150 г |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для внутрішніх приміщень |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4500 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина (діаметр) (мм) | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
