
Дверний доводчик Dorma TS-77 EN4, срібний
від 1 300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TS77 EN4
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Базові характеристики доводчика двері Dorma TS 77:
- Зусилля закривання: EN4. Підходить для широкого діапазону дверей до 80 кг;
- може бути встановлений на двері шириною до 1100 мм;
- підходить однаково функціонально для дверей лівого і правого розташування
- оснащений складаний тягою;
- можливість виставити швидкість закривання дверей в діапазоні від 0* до 20* і від 20* 180*
- є можливість зафіксувати двері у відкритому положенні завдяки спеціальному важелю;
- здатність працювати при температурах до мінус 15*С.
- вага доводчика і комплектуючих – 1.7 кг;
- габарити: 180мм в довжину, 65мм в ширину, 43мм у висоту.
Дверний доводчик DORMA TS 77 - це економічне рішення для вашого будинку, універсальне для дверей різних конструкцій. Спеціальне антикорозійне покриття забезпечує довгі роки служби доводчика на сторожі тепла у вашому будинку - ви можете бути впевнені, що він не прийде в непридатність. Ця модель володіє широкими можливостями по монтажу, як раму, так і безпосередньо в дверне полотно. Установка з важелем паралельно дверному полотну захистить вас від вандалізму і покращить естетичний вигляд житла.
Доводчик двері Dorma TS 77 володіє наступними перевагами перед конкурентами і спорідненими з моделями:
- ідеальне співвідношення характеристик ціна/якість;
- варіації з різним зусиллям пружини;
- простота в монтажі – встановлення доводчика віднімає мінімум часу;
- регульована швидкість закривання;
- до даної моделі можна докупити широкий асортимент монтажних аксесуарів;
- велика варіація зовнішнього оздоблення TS 77;
Характеристики
Виробник - Dorma
Країна виробник - Німеччина
Зусилля закривання - EN4
вага дверей - до 80 кг
ширина дверей - до 1100 мм.
діапазон температур - від -15 ° до +40*С
положення дверей - ліве і праве
діапазон закривання - від 0 до 20* і від 20 до 180*
вага доводчика - 1.7 кг
висота - 180 мм.
ширина - 65 мм
висота - 43 мм
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.7 кг |
| Виробник | Dorma |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Маса дверного полотна, до | 80 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Клас доводчика | 4 |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
- Ціна: від 1 300 ₴

