
Підлоговий дверний доводчик Dorma BTS 65 ЕN4 з крышкою та фіксацією
від 7 280 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: BTS65 ЕN4
Відправка з 15 квітня 2026+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дверні доводчики DORMA
Системи дверних доводчиків від DORMA, як для приватних будинків, так і для сучасних офісних будівель, є продуманими інтегрованими рішеннями доступу. Поєднання стабільності роботи, зручності, дизайну і високої якості поряд із широким спектром функціональних можливостей дозволяє пропонувати рішення практично для всіх умов установки дверей.
Доводчик DORMA BTS-65 подходит для дверей:
- пластиковых, деревянных, металлических, цельностеклянных
- внутри помещений
- с шириной полотна до 950 мм(EN3) и до 1100 мм(EN4)
- левого, правого открывания
- противопожарных
Характеристики
- регулируемое усилие закрывания EN 4
- регулируемая двумя независимыми клапанами скорость закрывания с дохлопом в диапазонах 130° - 20° и 20° - 0°
- масса двери до 80 кг
- масса доводчика 4,0 кг
- размеры Дл x Гл x В - 276 мм x 108 мм x 40 мм
- результаты температурных испытаний: эксплуатация от -15° до + 40°С, хранение от - 25° до + 50°С
Вибір зусилля доводчика згідно Європейським Нормам.
Зусилля доводчика у відповідності з Європейськими Нормами, Ширина дверей, мм Маса двері, кг
EN 1 до 750 20
EN 2 850 40
EN 3 950 60
EN 4 1100 80
EN 5 1250 100
EN 6 1400 120
EN 7 1600 160
Також надаємо послуги по встановленню і регулюванню доводчиків !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorma |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Нижнього розташування |
| Спосіб монтажу | Прихований |
| Конструкція доводчика | Безважільний |
| Клас доводчика | 4 |
| Маса дверного полотна, до | 80 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Фіксація у відкритому положенні | Да |
| Розміри | |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 280 ₴

