
Дверний доводчик Geze TS 1500 EN1/2 з ковзною (слайдовою) тягою, білий
від 2 704 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TS1500 EN1/2
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Дверний доводчик GEZE TS 1500 з ковзаючою тягою(слайдовий канал)
Компанія Geze є відомим світовим розробником у сфері різних дверних систем.
Головними критеріями при виборі доводчика є вага двері і сила закриття.
Великий асортимент доводчиків Geze дозволяє підібрати найкращий варіант.
Дверний доводчик GEZE TS 1500 з ковзаючою тягою(слайдовий канал)
- регульоване зусилля дожима.
- регулювання швидкості закривання дверей
- гідравлічний дохлоп;
- можливість фіксації дверей діапазоні кута від 70 до 150
- універсальність монтажу(підходить для лівих і правих дверей).
- кольори: білий, коричневий, срібло.
- комплектується шаблоном для монтажу.
Характеристики
Виробник - Geze
Країна виробник - Німеччина
вага двері - від 20 до 40 кг
ширина дверей - до 850 мм.
діапазон температур - від -20 ° до +40*с
регулювання швидкості закривання - є
гідравлічний дохлоп - є
кріпильний креслення в комплекті - є
тип тяги - слайдова
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geze |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 2 |
| Маса дверного полотна, до | 40 кг |
| Ширина дверного полотна | 850 мм |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип важільної тяги | Слайдовая |
| Фіксація у відкритому положенні | немає |
| Розміри | |
| Довжина | 177 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 39 мм |
- Ціна: від 2 704 ₴
