
Дверной доводчик Geze TS 2000 VBC EN2-5 з фіксацією, коричневий
від 5 096 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TS2000 VBC EN2-5
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Дверний доводчик Geze TS-2000 VBC
Компанія Geze є відомим світовим розробником у сфері різних дверних систем.
Головними критеріями при виборі доводчика є вага дверей та сила закриття.
Великий асортимент доводчиків Geze дозволяє підібрати найкращий варіант.
Базові характеристики доводчика дверей GEZE TS-2000 VBC:
- Регулювання кінцевого дохлопа здійснюється за допомогою тяги важеля.
- підтримує функцію регульованого зусилля від 40 до 100 кг.
- універсальність монтажу (підходить для лівих та правих дверей).
- доступні кольори: білий, коричневий, срібло.
- можливо комплектувати звичайною ліктьовою тягою або з фіксацією;
- можливе встановлення на дверне полотно або дверну коробку.
- Комплектується шаблоном для монтажу.
Характеристики:
Виробник - Geze
Країна виробник - Німеччина
Вага дверей – від 60 до 100 кг.
Ширина дверей – до 1250 мм.
Регулювання швидкості закривання - є
Гідравлічний дохлоп - є
Тип тяги - ліктьова
Тип передачі - зубчаста
Діапазон температур - від -30 * до +45 * С
Працездатність – 300 тис. відкриттів
Матеріал дверей - пластик, дерево, алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geze |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 5 |
| Маса дверного полотна, до | 100 кг |
| Ширина дверного полотна | 1250 мм |
| Колір | Коричневий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Фіксація у відкритому положенні | Да |
| Розміри | |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 48 мм |
- Ціна: від 5 096 ₴
