
Лампа світлодіодна Lemanso 6W E27 480LM 4000K G45 LM3022
49 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3022
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна LED Lemanso 6W E27 480LM 4000K G45 LM3022
Світлодіодна лампа Lemanso LM3022 6W призначена для внутрішнього освітлення громадських та виробничих приміщень, інтер'єрного декоративного підсвічування, загального та локального освітлення робочого простору.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 60Вт у порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3022:
- Температура світіння - 4000 (Нейтральний білий)
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 45мм
- Світловий потік, Лм - 480
- Потужність - 6Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 6 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 480 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴
