
Дверной доводчик ASSA ABLOY DC 110 EN2/3/4, білий
від 1 213 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DC110 EN2/3/4
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дверний доводчик ASSA ABLOY DC 110 EN2/3/4
ASSA ABLOY відомий світовий виробник дверних доводчиків, автоматики та фурнітури.
Елегантний дизайн ASSA ABLOY відзначений архітектурними нагородами. Доводчики ASSA ABLOY відповідають міжнародним та нормам.
Головними критеріями при виборі доводчика є вага дверей та сила закриття.
Основні характеристики дверного доводчика ASSA ABLOY DC 110 EN2/3/4:
- регульоване зусилля сили закривання (дожим).
- регулювання швидкості зачинення дверей
- регулювання швидкості кінцевого дохлопа;
- універсальність монтажу (підходить для лівих та правих дверей).
- Кольори: білий, коричневий, срібло, чорний.
- Комплектується шаблоном для монтажу.
Характеристики:
- Виробник - ASSA ABLOY
- Країна виробник - Фінляндія
- вага дверей – від 40 до 80 кг.
- ширина дверей – до 1100 мм.
- діапазон температур - від -15 * до +40 * с
- регулювання швидкості закривання - є
- регулювання швидкості кінцевого - є
- кріпильний креслення у комплекті - є
- тип тяги – важільна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASSA ABLOY Entrance Systems |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 4 |
| Маса дверного полотна, до | 80 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Максимальний кут відкриття дверей | 180 град. |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Фіксація у відкритому положенні | немає |
| Розміри | |
| Довжина | 182 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 213 ₴


