
Лампа світлодіодна Lemanso 7W E14 700LM 6500K G45 LM3047
54 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3047
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна LED Lemanso 7W E14 700LM 6500K G45 LM3047
Світлодіодна лампа Lemanso LM3047 7W призначена для внутрішнього освітлення громадських та виробничих приміщень, інтер'єрного декоративного підсвічування, загального та локального освітлення робочого простору.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 70Вт у порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3047:
- Температура світіння - 6500 (Холодний білий)
- Тип цоколя - E14
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 46мм
- Світловий потік, Лм - 700
- Потужність - 7Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 7 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 700 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴