
Лампа світлодіодна потужна Lemanso 18W E27 2200LM 4000K А65 LM3040
113 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3040
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна потужна Lemanso 18W E27 2200LM 4000K А65 LM3040
Потужна світлодіодна лампа Lemanso LM3040 18W використовується для освітлення великих площ приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів і т.д.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 180Вт в порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3040:
- Температура світіння - 4000(Нейтральний білий)
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 65мм
- Світловий потік, Лм - 2200
- Потужність - 18Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 18 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 180 Вт |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2200 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 ₴

