
Лампа світлодіодна потужна Lemanso 16W E27 1850LM 4000K А65 LM3039
85 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3039
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа світлодіодна потужна Lemanso 16W E27 1850LM 4000K А65 LM3039
Потужна світлодіодна лампа Lemanso LM3039 16W використовується для освітлення великих площ приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів і т.д.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 160Вт в порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3039:
- Температура світіння - 4000(Нейтральний білий)
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 65мм
- Світловий потік, Лм - 1850
- Потужність - 16Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 16 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 160 Вт |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1850 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴
