Розетка із пультом Lemanso LM682.
Наявність пульта дозволяє дистанційно керувати розеткою та підключеними до неї електроприладами.
Управління дуже просте та здійснюється за допомогою пульта кнопками on та off.
На корпусі розетки є світлодіодний індикатор роботи, вбудований динамік під час увімкнення або вимкнення видає тихий звуковий сигнал.
Орієнтовна дальність дії пульта 30 метрів, але перешкод знижується до 15 метрів. Такі характеристики дозволяє використовувати розетку на великій площі. Наприклад, для включення системи поливу, освітлення і т.д.
Технічні характеристики
- Напруга - 220-230 В
- Потужність – не більше 1250 Вт
- Ступінь захисту – IP 20
- Радіочастота – 433 МГц
- Радіус дії – 0-30 м
- Живлення пульта - CR2032 1 шт
- Габаритні розміри розетки – 50х75х105 мм
- Габаритні розміри пульта – 85х38х13 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Білий |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Основні | |
| Принцип роботи | Електронний |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень, Для вуличного освітлення, Для систем поливу, Для систем водопостачання, Для захисту та сигналізацій, Для систем вентиляції і кондиціювання, Для вивісок, Для водонагрівачів, Для насосів, Для вентиляторів, Швидкий |
| Пульверизація розетки | 1 |
| Форм-фактор | Корпус перехідного рядка |
| Загальні | |
| Захист від води та пилу IP | IP20 |
| Харчування | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Пульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴


