
Датчик руху мікрохвильовий Lemanso LM6702 c WiFI 360 ° IP20 (розумний будинок Tuya)
1 222 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM6702
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик движения Lemanso LM6702 c WiFI системы умный дом Tuya это очень удобный и энергосберегающий прибор. Принцип работы основан на улавливании инфракрасного излучения человеческого тела в широком спектре.
Датчик включает е, как только в зону работы датчика попадает человек. Возможности использования данного прибора очень широки, а установка проста.
Управление функциями через Wi-Fi.
Умный датчик управляется с помощью мобильного приложения Tuya Smart, совместимого с Amazon Alexa.
Характеристики:
- Управление - WI-FI
- Способ монтажа - Врезной
- Расстояние до обнаружения объекта - 2 - 8 м
- Угол охвата – 360°
- Высота установки – 2 – 4 м
- Максимальная нагрузка – 1200 Вт
- Освещённость - <10 - 2000 люкс
- Напряжение питания – 220 – 240 В
- Степень защиты - IP20
Комплектация:
- Датчик движения Lemanso LM6702 Wi-Fi
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Максимальна затримка контролю | 900 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 230 В |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 25 мм |
| Дальність виявлення руху: | 8 м |
| Тип датчика | Вбудований |
| Способи установки | Підвісний, Настінний, Всередині приміщень |
| Кут огляду | 360 град. |
| Потужність | 1200 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 222 ₴
