
Лінійний світлодіодний світильник Lemanso LM990-18 18W 6400K 1450LM 590мм
371 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM990-18
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лінійний світлодіодний світильник Lemanso LM990-18 18W 6400K 1450LM 590мм (590х58х66мм)
Лінійний світлодіодний світильник з естетичним та лаконічним дизайном. Відсутність зайвих елементів на корпусі дає можливість розміщувати їх у широкому переліку просторів.
Особливості та переваги:
- Степень защиты - IP65
- Розсіювач із полікарбонату, стійкого до УФ
- Простий дизайн та легка безпечна установка
- Гнучкий захований кабель
- Відповідність нормам безпеки
- Драйвер вмонтований у корпус.
Характеристики:
- Робоча напруга 175-265 ст.
- Потужність – 18 Вт.
- Світловий потік – 1450 Лм.
- Колірна температура – 6400 К.
- Колір - білий.
- Розміри, мм – 590x58х66
- Ступінь захисту – IP65.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.1 г |
| Висота | 66 см |
| Ширина | 58 см |
| Довжина | 590 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Lemanso |
| Форма | Лінійна |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Світловий потік | 1450 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колірна температура | 6400К |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 371 ₴