
Таймер електронний тижневий 16А на Din рейку Lemanso LM6352
588 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM6352
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Таймер тижневий 16А на Din рейку Lemanso LM6352 електронний
Електронний тижневий таймер використовується для приладів потужністю до 3,5 кВт (16А).
Легко і швидко налаштовується на потрібний час спрацьовування.
Вбудована акумуляторна батарея захистить від збоїв у випадку відключення електрики або тривалого часу, коли прилад не використовується.
Мінімальна установка часу - 1 хвилина
Кількість програм - 8 вкл/викл програм з мінімальним кроком 1 хв. і 16 комбінацій днів або блоків днів
Приклади застосування LM6352:
- бойлер
- інкубатор
- системи обігріву
- система поливу
- освітлення(вивіска, акваріум тощо)
Переваги таймера LM6352
- низька вартість
- простота налаштування
- надійність
- вбудована акумуляторна батарея
- похибка - +/-1 хвилина/місяць
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тижневий |
| Принцип роботи | Електронний |
| Форм-фактор | Корпус для кріплення на DIN-рейку |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень, Для вуличного освітлення, Для систем поливу, Для систем водозабезпечення, Для охоронних систем та сигналізації, Для систем вентиляції та кондиціонування, Для вивісок, Для водонагрівачів, Для насосів, Для вентиляторів, Побутове |
| Наявність монітора | Так |
| Колір символів | Чорний |
| Наявність розетки | Немає |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 3500 Вт |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴

