
Блок живлення Mean Well LPH-18-12 18Вт 12В IP67
423 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LPH-18-12
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення MeanWell LPH-18-12 18Вт 12В IP67
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі MeanWell.
Продукція MeanWell відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги AC180-264V
Характеристики:
Виробник - MeanWell
Напруга - 12V DC
Потужність – 18Вт
Вхідна напруга – 180-264В
Сила струму – 1.5A
Захист від:
- високої напруги
- короткого замикання
- перегріву
- навантаження
Розмір - 140х30х22мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідний струм, не більше | 1.5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 18 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
| Клас захисту IP | 67 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423 ₴