
Блок живлення Mean Well XLG-200-12 192Вт 12В IP67
2 059 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XLG-200-12
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення MeanWell XLG-200-12 192Вт 12В IP67
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі MeanWell.
Продукція MeanWell відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги AC100-305V
Характеристики:
Виробник - MeanWell
Напруга - 12V DC
Потужність – 192Вт
Вхідна напруга – 100-305В
Сила струму – 16A
Захист від:
- високої напруги
- короткого замикання
- перегріву
- навантаження
Розмір - 199х63х35.5мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 305 В |
| Вихідний струм, не більше | 16 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 199 мм |
| Висота | 35.5 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 192 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
| Клас захисту IP | 67 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 059 ₴